НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Бойова родина військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України поповнилася новобранцями призову ІІ-2021.

Сьогодні військова частина зустріла  перших юнаків осіннього призову для проходження строкової служби. Усі хлопці прибули з міста Кропивницького. Новобранці, які виявили бажання проходити службу у Національній гвардії України, з’їжджатимуться впродовж місяця з усієї країни.

На стройовому плацу новоприбулих строковиків привітав  командир військової частини 3053 підполковник Богдан Богдан.

«За час служби ви матимете можливість розвиватися і покращувати свої професійні якості. Перед вами постає нелегке випробування, але ви повинні чітко розуміти, що саме служба допоможе зміцнити дух і тіло. Головне, що ви вже зробили дуже важливий вибір у своєму житті – служити Українському народу. Пройдіть цей шлях із честю, гідністю та мужністю», – зазначив підполковник Богдан.

Юнаки, що прибули, аби протягом 12 або 16 місяців сумлінно нести службу з захисту Батьківщини, познайомились зі своїми майбутніми командирами, а також ознайомились з історією військової частини та специфікою військової служби у лавах Нацгвардії, зокрема – у військовій частині 3053.

Новобранці пройшли медичний огляд, гігієнічні заходи, отримали військовий однострій.

22-річний Олександр Шевчук з Кіровоградщини – один з юнаків, що поповнив сьогодні ряди хмельницьких гвардійців. Ще тиждень тому він викладав фізичну культуру підростаючому поколінню та займався тренерською діяльністю, а сьогодні разом з іншими приміряє новеньку військову форму та берці, змінив зачіску на армійську та запевняє, що готовий до військових буднів, до усього нового, що чекає попереду: випробувань, навчань, труднощів та досягнень,  що зміцнять та зроблять з нього справжнього воїна.

«Вважаю, що головне – правильна мотивація та налаштування. Звісно, знаю, що легко не буде, особливо на початку. Але я готувався до служби в армії – і морально, і фізично. Це не застало мене зненацька, я ж чоловік, тому, крім виконання свого обов’язку як захисника,  свідомо обрав службу в армії, а саме – в Національній гвардії. Впевнений, що це буде непростий, але дуже важливий, цікавий та потрібний період мого життя, який зміцнить мене, виховає нові якості та відкриє певні перспективи на майбутнє», – поділився Олександр.

Попереду на гвардійців чекає період адаптації,  ознайомлення з військовою справою, всі вони пройдуть підготовку під час навчального збору.

Опісля  майбутні захисники складуть Військову присягу та визначаться, в якому з підрозділів військової частини проходитимуть подальшу службу.

Усе це є цікавими та необхідними етапами становлення юного воїна, по завершенню яких кожен з них зможе з гордістю назвати себе військовослужбовцем Національної гвардії України, гідним сином та захисником своєї Батьківщини.

Марина Березюк
Фото автора