НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На запрошення аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні полковника Роберта Фостера представники служби гендерної інтеграції управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ взяли участь у панельній дискусії приуроченій до Міжнародного жіночого дня, який був організований Офісом зв’язку НАТО в Україні за підтримки Канадської місії збройних сил #UNIFIER.

 

 

Метою заходу було обговорення теми «Жінки, мир та безпека: залучення нових представників змін». Під час дискусії учасники обмінювались думками щодо шляхів ефективного просування та розвитку програми «Жінки, мир та безпека» на основі власного досвіду.

 

Серед запрошених експертів онлайн панелі були: Клер Хатчінсон, Спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки; Юлія Лапутіна, Міністр у справах ветеранів України; Андріана Сусак, голова жіночого ветеранського руху; Еріка Квапілова, голова офісу ООН Жінки в Україні. Модератором виступала Посол Канади в Україні Лариса Галадза.

 

«Гендерний баланс — це не лише правильна річ для досягнення, а й дуже розумна, оскільки приводить до кращих рішень, кращої взаємодії та організації», – зазначив у своєму вітальному слові Александер Вінніков, Голова Представництва НАТО в Україні.

 

НГУ у своїй діяльності продовжує політику, спрямовану на створення умов для забезпечення рівної участі жінок та чоловіків у подоланні конфліктів, встановленні миру, процесах відновлення, протидії безпековим викликам, системній протидії насильству за ознакою статі та насильству, пов’язаному з конфліктом.

 

Служба гендерної інтеграції УРОС

Департаменту персоналу ГУНГУ

фото з сайту офісу НАТО в Україні