НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках проведення патріотичного марафону, що відбувався з 4 по 15 жовтня, педагоги, діти та батьки з 38 шкіл Вінницької об’єднаної територіальної громади приєдналися до благодійної акції «Діти – янголи миру» за сприянням департаменту освіти Вінницької міської ради та організатора комунального  закладу Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.

«Мета такої акції – підтримка бійців, які зараз знаходяться в зоні ООС та передати їм частинку свого тепла, любові, вдячності за їх нелегку службу», – каже одна із організаторок марафону Тетяна Рабчук.

Саме завдяки їм вдалося зібрати для гвардійців військової частини 3028 Західного ОТО Національної гвардії України, близько 400 коробок із солодощами та велику кількість, виготовлених власноруч учнями, янголят. У цих речах найголовніше ‒ частинка дитячої любові та домашнього тепла. І вже сьогодні перші подарунки гріють серця наших солдат, які зараз знаходяться у зоні ООС.

«Ці подарунки дуже дорогі для нас. Тому що їх робили та збирали діти. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди», ділиться гвардієць Павліченко Вадим.

Більшість громадян сьогодні не байдужі до подій на сході країни й докладають всіх зусиль, аби надати посильну допомогу нашим воїнам, які служать в зоні проведення операції Об’єднаних Сил.

«Ми вкотре пересвідчилися, що волонтерство особлива ознака українців, якою варто пишатися та розвивати. Велика вдячність кожному педагогу-організатору, дітям та батькам за таку допомогу нашим солдатам, які зараз знаходяться у зоні ООС та оберігають і захищають нашу країну», – каже командир військової частини 3028 полковник Богдан Вакулко.

Командування та весь особовий склад військової частини 3028 щиро дякує кожному педагогу-організатору, дітям та батькам за таку допомогу та  моральну підтримку бійцям 8-го полку ім. Богуна, які захищають територіальну цілісність та безпеку держави в районі ООС.

Микола Коваль