НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Зважаючи на підвищену криміногенну обстановку у прифронтових населених пунктах Донеччини, силами підрозділів Об‘єднаних сил вживаються усі можливі заходи, щодо профілактики та недопущення здійснення протиправних дій, які становлять загрозу для мирного населення та інтересів держави.

Силами угруповання з контрдиверсійної боротьби було здійснено оперативно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Зайцево та Кодеми. Під час профілактичних заходів силами розшукових груп були виявлені особи, які можуть бути причетні до незаконних збройних формувань та були проведені бесіди з місцевим населенням.

«Угрупованням з контрдиверсійної боротьби операції Об’єднаних сил, який очолює підрозділ Національної гвардії України, було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Зайцево та Кодеми. У ході відпрацювання були проведені заходи, щодо виявлення та затримання осіб причетних до незаконних збройних формувань. Такі заходи триватимуть і надалі», – пояснив військовослужбовець НГУ.

Також, в ході відпрацювання вказаних населених пунктів була отримана оперативна інформація, щодо місцезнаходження, схрону озброєння в околицях Зайцево. За результатом відпрацювання оперативної інформації, у нежилому приміщенні військовослужбовці знайшли: три постріла від РПГ та цинк набоїв (калібру 5.45 мм).

Вказане озброєння в становлено законом порядку було передано Національній поліції України.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил