НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Зважаючи на підвищену криміногенну обстановку у прифронтових містах та населених пунктах Донеччини, силами підрозділів Об’єднаних сил вживаються усі можливі заходи, щодо профілактики та недопущення здійснення протиправних дій, які становлять загрозу для мирного населення та інтересів держави.

Силами угруповання з контрдиверсійної боротьби було здійснено оперативно-профілактичне відпрацювання міста Дружківка, яке на Донеччині. Під час профілактичних заходів силами розшукових груп були виявлені особи, які можуть бути причетні до діяльності незаконних збройних формувань, проведені бесіди з місцевим населенням та силами мобільних блок-постів перевірено транспортні засоби, на наявність у них небезпечних предметів та незаконних речовин.

«Дружківка – це місто на підконтрольній Українській території, проте у ній досить багато людей, які допомагають або працюють з групами незаконних збройних формувань. Тому, угрупованням з контрдиверсійної боротьби операції Об’єднаних сил, який очолює підрозділ Національної гвардії України, було проведено там оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи триватимуть і надалі, для того, щоб мирним громадянам не загрожувала небезпека», – пояснив військовослужбовець НГУ.

Також, в ході відпрацювання міста була отримана оперативна інформація, щодо місцезнаходження схрону озброєння в околицях Дружківки. За результатом відпрацювання оперативної інформації, у лісі, біля діючого залізничного моста та автомобільної дороги, військовослужбовці знайшли: протитанкові міни – 2 шт., подовжений інженерний заряд (СЗ-4П) – 1 шт., запальну міну-гранату – 1 шт., універсальний малогабаритний кумулятивний заряд – 1 шт., реактивну протитанкову гранату (РПГ-22) – 8 шт., цинк патронів калібру 5-45 мм. – 1 шт., близько п’ятисот патронів калібру 7,62 мм.,  наступальну ручну гранату (РГД-5) – 5 шт., ручну оборонну гранату (Ф-1) – 3 шт., та інше.

Вказане озброєння у встановленому законом порядку зареєстрували поліцейські, а вилучили та знешкодили рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил