НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Артилеристи Маріупольської бригади Нацгвардії завершили тижневий польовий вихід. 

 

Заняття у польових умовах для підрозділів артилерії дають можливість готувати особовий склад більш якісно і у кінцевому результаті вони у будь-який час готові до виконання поставлених завдань, демонструючи високий вишкіл та професіоналізм.

Протягом навчального тижня гвардійці 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького у польових умовах провели бойове злагодження дій під час виконання завдань з вогневого ураження противника у різноманітних видах бою.

 

За діями своїх підлеглих пильно стежили офіцери-наставники. Їм був потрібен очевидний результат тих зусиль, що вони весь час спрямовували на навчання особового складу.

«Ми намагаємось підвищити рівень польової виучки особового складу і підрозділів, їхнє злагодження на бойовій техніці. Одночасно ми вдосконалюємо навички командирів підрозділів організовувати та проводити заняття з бойової підготовки у польових умовах на відповідному методичному рівні», – пояснив керівник польових занять підполковник Олексій Калюжний.

 

За його словами після таких польових занять підрозділи артилерії стають повною мірою готові до виконання бойових завдань за призначенням. І ця готовність буде перевірена під час тактичних навчань, які відбудуться вже у червні.

Вадим Вигінний