НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 розпочалися спільні навчання фахівців-водолазів, у яких беруть участь водолази-розвідники підрозділу та бійці Маріупольського загону морської охорони.

Один з етапів занять проходить в басейні, де проводиться покроковий тренінг навичок, необхідних для роботи у відкритому морі, де умови, максимально наближених до бойових.

Мета навчань – покращення вмінь особового складу, спрацювання водолазних пар та підготовка до всеукраїнських зборів, що відбудуться на Тендрівській косі.

 

Під час навчань учасники відпрацьовуватимуть увесь спектр завдань, які стоять перед водолазами: проходження перешкод, пошук предметів в умовах обмеженої видимості, підводне орієнтування, вихід в задану точку по азимуту під водою та мінування заданої інженерної споруди, підйом габаритних предметів з ґрунту із застосуванням спеціального обладнання, обстеження акваторії, підводно-технічні водолазні роботи та навички надання першої медичної допомоги під водою.

Окрім викликів, пов’язаних з фізичною витривалістю, водолазів чекають стрес-тести та психологічні навантаження.

 

Такі спільні навчання азовців та бійців відділу спеціальних дій Маріупольського загону морської охорони проводяться регулярно, адже дають можливість розвиватися та обмінюватися досвідом.

Вадим Вигінний