НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Знакова подія для особового складу окремого загону спеціального призначення військового частини 3057 НГУ. Перший набір бійців цього підрозділу розпочав проходження курсу підготовки рядового складу «Період розвитку-1». Такий курс в Україні проводиться лише у Навчальному центрі Національної гвардії України у місті Золочів, проте тепер інструкторам Військової школи імені полковника Євгена Коновальця була надана можливість проводити «ПР-1» власними силами.

Командир військової частини 3057 полковник Денис Шлега та командир ОЗСП капітан Денис Прокопенко привітали азовців з початком курсу.

«Програма базової підготовки рядового складу є першим кроком зростання в системі професійної підготовки Національної гвардії України. Розроблена вона була спільно із представниками операції UNIFIER за стандартами НАТО. Тож, кожен з вас зможе опанувати нові знання та навички, які потім буде застосовувати впродовж всієї служби. Не зупиняйтеся на досягнутому і працюйте над собою», – зауважив полковник Денис Шлега.

«На даний момент нам необхідно максимально якісно і коректно провести цей курс для того, щоб у подальшому була можливість проводити його не тільки для наших бійців, а й для підрозділів Національної гвардії в цілому. Всі наші інструктори сертифіковані, особовий склад вмотивований та підготовлений, тому ми готові до проведення таких курсів на нашому полігоні. Керівництво НГУ проявило до нас довіру і дало змогу провести цей курс. Це дійсно історичний момент та можливість, яку потрібно використовувати на 100 відсотків. Впевнений, що у кожного з вас все вийде і ви поставитеся до навчання з максимальною відповідальністю», – зазначив капітан Денис Прокопенко.

За словами головного сержанта групи інструкторів ОЗСП, курс триватиме 10 тижнів. Протягом цього часу курсанти вдосконалюватимуть свої навички з вогневої, інженерної, тактичної підготовки, тактичної і цивільної медицини, топографії тощо. Головна мета – надати особовому складу знання та вміння, необхідні для виконання службових обов’язків, прищепити дисциплінованість.

«Всі інструктори отримали акредитацію, пройшовши відповідне навчання у Навчальному центрі Нацгвардії у Золочеві, та здатні самі проводити «ПР-1». У нас буде більш свіжий погляд на курс, він дуже схожий на той, що проводиться у Золочеві, але є свої нюанси, – розповів він. – Окрім штатних інструкторів, які на постійній основі працюють у Військовій школі імені полковника Євгена Коновальця, до нас прикомандирували 7 військовослужбовців з бойових підрозділів. Ці люди давно у підрозділі, мають колосальний досвід бойових дій, який дуже знадобиться на заняттях».

 Перший набір курсу «Період розвитку-1» склали 35 бійців з усіх підрозділів «Азову». Та головний сержант групи інструкторів ОЗСП зазначив, що інструктори готові прийняти на другий курс удвічі більше військовослужбовців.

Наприкінці 10-тижневого навчання учасників курсу чекає вихідний контроль, за результатами якого буде прийнято рішення щодо подальшого проведення курсу «Період розвитку-1» силами ОЗСП для особового складу військової частини 3057 та інших військових частин НГУ.

Бажаємо інструкторам і курсантам наснаги, сил та успіхів.

Група інформації та комунікації військової частини 3057