НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ прибуло понад 250 військовослужбовців, які навчатимуться за програмами підготовки: базова підготовка рядового складу (ПР-1),  головний сержант взводу (ПР-3), бойовий медик взводу, інструктор з бойової підготовки, кухар, сержант з матеріального забезпечення.

Вони уже склали вступні іспити на визначення рівня фізичної підготовленості та рівня знань із загальновійськової підготовки, а також пройшли психологічне інтерв’ювання.

На навчання прибули досвідчені сержанти, які здобуватимуть знання за програмою підготовки головних сержантів взводів.

 «Я радий, що в рядах кращих, пройшов відбір і показав фізичну підготовленість та багаж знань. Це перший крок до моєї перемоги, я готовий і надалі працювати, щоб бути кращим у своїй справі і показувати високі результати», – розповів сержант військової частини 3008 НГУ Сергій Ковалишин.

 

Молодший сержант Наталія Пащенко, яка служить у військовій частині 3036 НГУ, приїхала, щоб стати бойовим медиком і розповіла: «Бойовий медик взводу – одна із важливих професій, адже вправний та кваліфікований спеціаліст може зберегти життя не лише собі, а також сотням побратимів на полі бою. Впевнена, що зробила вірний вибір і докладатиму максимум зусиль, щоб здійснити свою мрію».

Для перевірки знань до Навчального центру НГУ прибули представники Головного управління НГУ, які мали змогу оцінити рівень підготовленості майбутніх курсантів.

Начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Сергій Забродський відзначив: «Під час здачі вступних іспитів ми оцінили фізичну підготовленість кожного гвардійця, який приїхав навчатися. Майбутні курсанти показали високу фізичну підготовленість та завзятість духу. Бажаю вам не втрачати наснаги до нових звершень, працювати над собою і ставити нові сміливі цілі».

Нехай щастить!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ