НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці Міжнародного центру приєднались до першої шкільної акції «Перше вересня без квітів». Школи міста Києва передали військовим зошити, олівці, фарби, ручки, папір, дитячі книжки, які будуть доставлені школярам інтернату в населений пункт Щастя, Луганської області.

«Дякуємо Національній гвардії України за постійну допомогу дітям України та за вашу небайдужість. Тільки співпрацюючи ми переможемо жах на сході України, де вже роками підростає нове покоління українців, які живуть на війні. Разом – ми сила! Разом ми їм допоможемо!», – висловилась Директорка школи.

У благодійній акції взяв участь і один із заступників начальника Міжнародного центру – полковник Сергій Рекун. Його син вчиться у школі, у якій було організовано гуманітарну допомогу.

«Нам дуже приємно взяти участь у благодійній акції, яку здійснили освітяни міста Києва та передали дітям Луганщини необхідні речі, які були зібрані їх батьками, вчителями. Підтримка дітей на території Операції об’єднаних сил залишається одним з пріоритетних напрямків роботи цивільно-військового співробітництва Нацгвардії. Ми не перший рік беремо участь в таких акціях, хочу відзначити що нам дуже приємно бачити таку довіру до Національної гвардії», – розповів заступник начальника іміджево-видавничого центру Нацгвардії полковник Віктор Голумбівський.

Доставлення вантажу до Луганської області була організована та забезпечена відділом цивільно-військового співробітництва НГУ.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру