НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Кропивницькому пройшов Чемпіонат ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу серед силових та правоохоронних структур.

У змаганнях взяли участь 7 команд. Жінки долали дистанцію у 1000 метрів, чоловіки у 1000 та 3000 метрів. З місце серед жінок посіла нацгвардійка Олександра Корнієнко.

«Попри сильні хвилювання перед початком змагань, вважаю свій результат добрим: я перевищила свій попередній показник. Але є ще куди зростати» – зазначає дівчина.

Перше місце серед чоловіків на дистанції 3000 метрів виборов Олександр Король, друге місце – у Дмитра Коваленка. Свої призові бали додали у командну скарбничку й Віктор Долматов та Роман Онищенко.

«Адреналін зашкалює – у нас були сильні суперники, – говорить Олександр Король,– Щоб обійти їх на дистанції 4000 метрів, потрібно було із самого початку обрати правильну тактику: на якому етапі притримати сили, а на якому – навпаки рвонути на всі 100 відсотків. Гадаю, це і стало основним чинником нашої сьогоднішньої перемоги».

Кубок переможців Чемпіонату з легкоатлетичного кросу відтепер посяде гідне місце на стенді спортивних досягнень (або серед інших спортивних нагород) бригади з охорони громадського порядку імені Петра Калнишевського.

Олена Швець

фото автора