НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Всеукраїнський патріотичний табір «Джура – Гвардієць Приазов’я» відкрився на одній з баз окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 в Урзуфі. Понад сімдесят хлопців та дівчат з ГО «Юнацький корпус» протягом п’яти днів навчатимуть Інструктори гвардійського підрозділу. Варто зауважити, що серед п’яти команд – дві з прифронтових міст.

Вишкіл юнаків з усієї України проводиться за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації. Адже сучасна молодь прагне знати більше про те, як захистити свою державу – Україну, її незалежність та територіальну цілісність України. Також молодих людей цікавить можливість реалізувати себе у лавах Національної гвардії України.

Під час урочистого відкриття патріотичного вишколу до учасників звернувся командир ОЗСП «Азов» капітан Денис Прокопенко «Редіс». Він побажав командам вдало пройти випробовування «Джури» та перемогти у змаганнях.

Для «джур» провели екскурсію базою підрозділу, під час якої вони ознайомились з технікою, оснащенням та службово-бойовою діяльністю спецпідрозділу. Протягом першого дня для представників «Юнацького Корпусу» були проведені ознайомчі заняття з вогневої та тактичної підготовки, картографії та тактичної медицини.

Вже ввечері під час так званої «Ватри» завдання для кожної команди було представити «Захисника України» зі свого регіону. Організатори вишколу обіцяють дівчатам та хлопцям щільну та насичену програму.

Група інформації та комунікації військової частини 3057