НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулося онлайн-засідання підкомітету Національної гвардії України Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

 

На засіданні були присутні представники Нацгвардії, Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні, Національної гвардії Каліфорнії, відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні та групи радників з питань доктрини та освіти та Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Під час онлайн-зустрічі представники Нацгвардії доповіли про стан справ в різних галузях діяльності відомства, а також – окреслили потреби для подальшого розвитку за напрямами.

 

Із представником Нацгвардії Каліфорнії полковником Річардом Міфсудом обговорили можливість розвитку кооперації між 79-ю піхотною бригадою НГ Каліфорнії та Бригадою швидкого реагування НГУ. А саме – обмін досвідом, можливість організації спільних навчань. Зокрема, була зацікавленість у польових навчаннях зі снайпінгу та інженерної справи.

 

Сторони запланували подальше обговорення співпраці на кінець квітня 2021 року, коли делегація з Каліфорнії імовірно прибуде з візитом до України та зможе відвідати військову частину 3018 для окреслення формату навчань.

Учасники засідання також зосередили увагу на плануванні спільних заходів індивідуальної та колективної підготовки на 2021 рік підрозділів Національної гвардії України.

 

Представник групи радників з питань доктрини та освіти майор Гаррі Квош окреслив майбутні перспективи партнерства і розвитку особового складу НГУ, проведення навчань оперативного рівня.

 

Сторони також обговорили процес подальшого опрацювання важливого документу стратегічного планування – Візії НГУ та готовність допомогти в цьому процесі.

 

Нагадаємо, що в Національній гвардії України триває розробка Стратегії розвитку (Візії) та доктрини НГУ, які визначатимуть на стратегічному рівні її подальший розвиток із використанням принципів, стандартів і цінностей Північноатлантичного Альянсу.

 

Довідково. Головне завдання Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету є розробка та впровадження ефективних механізмів взаємодії країн-партнерів та сил оборони України у процесі їх реформування. Цілі досягаються шляхом проведення підготовки особового складу силових відомств України, а також – надання консультативно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги.

 

Пресслужба НГУ