НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Львівщині відбувся ювілейний Міжнародний фестиваль «Зашків-2021». Фестиваль тривав три дні. Серед насиченої програми був і виступ оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України.

Фестиваль проводиться вже в п’ятнадцяте на Батьківщині Євгена Коновальця. Цього року відомий полководець відзначає 130 років від Дня народження. В перший день фестивалю відбувся похід колони до музею Коновальця, де відбулись історичні лекції. Ввечері ж усі бажаючі співали патріотичні пісні біля полум’я ватри.

Другий день фестивалю був надзвичайно насиченим. Тут були і велопробіги, і забіги, і змагання. Діяла виставка техніки та службових собак Кінологічного центру Державної прикордонної служби України. Діяла і зона, де усі охочі могли навчитись домедичній допомозі. Організатори фестивалю презентували і виступи бойового гопака.

Оркестр Нацгвардії грав для гостей та учасників фестивалю ввечері. Духовий оркестр виконав українські марші та патріотичні пісні, які підспівували усі слухачі. Опісля гвардійського оркестру до виступу взялись відомі українські гурти, серед яких хедлайнери фестивалю «МЕРІ» та «TOLOKA».

Аліна Новікова