НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Підручні засоби, точний розрахунок та сприятлива роза вітрів. «Небесні сюрпризи» для окупантів підготували спецпризначенці Об’єднаних сил до Дня Національної гвардії України.

 

 

Водень – не лише екологічно чисто пальне – але й зручний спосіб доставки вантажів. У цьому вже вкотре переконалися українські захисники. На довжелезній пластиковій вудці вони розмістили прапор Нацгвардії. Підйомну силу забезпечили кулі наповнені вищезгаданим газом, напрямок в сторону окупованих земель та швидкість імпровізованого «водневого змія» задав сприятливий вітер. Саме так розпочалася  акція: «Привітай тих, хто чекає на тебе!».

 

«Такі дії надзвичайно важливі. Вони підтримують моральний дух тієї частини населення окупованих земель, які чекають нашого повернення. Це – прозорий сигнал: «Ми за Вас боремось!» І, одночасно, це сигнал окупантам: «Скоро ці прапори висітимуть на кожному будинку». З початку року ми вже встигли запустити український прапор над Армянськом в Криму. Кілька десятків разів запускали прапори та листівки над окупованими землями Донбасу», – пояснив мешканець Донеччини Влад Борода. Він також додав, що українці мають дієві інструменти моніторингу психологічного впливу подібних заходів.

 

«Ми з батальйоном «Донбас» з 2014 року. Допомагаємо його бійцям, піклуємось про родини загиблих військовослужбовців. Сьогодні фінансово підтримали цю акцію. Таким чином ми привітали гвардійців з їх професійним святом», – розповіла керівник ГО «Схід і Захід разом» харків’янка Олена Вовк.

 

Запуск прапорів відбувся поряд із пам’ятником добровольцю «Міфу» – Василю Сліпаку, який проміняв блискучі сцени Національної опери Франції на передову на Сході України. Серед учасників акції – дружина загиблого бійця батальйону «Донбас НГУ» Кадира Магомедова – Наталя.

 

«Яким був мій чоловік? Він мав східну кров. Був дуже гордий, і прямолінійний, запальний. Він відразу вирішив йти добровольцем на фронт: «Хто, якщо не я? Як ми можемо допустити, що це розгрібали наші сини?» І це не дивно, адже ще юнаком він бачив, скільки Росія принесла біди людям під час війни в Абхазії. Я тут, щоб підтримати друзів мого чоловіка, як і вони підтримують мене весь цей час», – розповіла пані Наталя.

 

 

Вже незабаром у небо піднявся «сокіл, який атакує» – емблема і одночасно тотем легендарного добровольчого батальйону «Донбас» Нацгвардії України. Його бійці пройшли чи не усі гарячі точки від Лисичанська і до Широкиного.

 

«Сьогодні ми запустили прапори Національної гвардії та батальйону «Донбас». Саме Нацгвардія першою почала приймати у свій склад добровольців та створювати добровольчі батальйони, зокрема й батальйон «Донбас». Це для нас дуже важливо, як і те, що ми маємо постійно нагадувати мешканцям окупованих територій, що ми повернемо мир, лад і спокій на ці землі», – заявив військовослужбовець НГУ Микола.

 

«Нацгвардійці – наші побратими! Вітаємо їх зі святом! Ми дуже раді бути присутніми на цьому заході. Бажаємо їм, щоб вони дедалі більше міцнішали. Разом ми переможемо!», – поділився керівник групи цивільно-військового співробітництва м. Світлодарськ Ігор.

 

Проте, цього дня у бік позицій російських окупантів полетіли не лише прапори. Туди полетіла також спеціальна поліграфічна продукція. Завдяки годинниковому механізму вона має бути доставлена у визначений район. Досвід подібних акцій показує, що у більшості випадків листівки потрапляють просто на ворожі позиції.

 

 

Пресслужба угруповання НГУ в ООС

 

Один коментар до “ООС: гвардійці відправили «небесний сюрприз» на окуповані землі (ВІДЕО)”

Коментарі закриті.