НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. За словами представників Управління по роботі з особовим складом НГУ, сьогодні у рамках призову І – 2021 на вірність народу України присягнуть близько 383 новобранців.

Всі відео урочистих церемоній з військових частин Національної гвардії, транслюють на фейсбук сторінках відповідних частин.

Нацгвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України присягнули на вірність українському народові.  Ритуал відбувся перед меморіалом Герою України генерал-майора Сергія Кульчицького, де викарбовано імена усіх загиблих гвардійців бригади. Адже саме в цей день, сім років тому загинув Сергій Петрович.

Вшанували пам’ять загиблих начальник Західного оперативно-територіального  об’єднання генерал-лейтенант Олександр Набок, полковник Андрій Антонищак, очільник Франківського району міста Орест Тимчишни та військовослужбовці батальйону, який у 2014 році формував генерал Сергій Кульчицький.

 

Сьогодні на плацу 27 Печерської бригади відбувся ритуал прийняття військової присяги на вірність українському народові.

Близько 50-ти молодиків зі зброєю в руках, один за одним промовляли слова військової присяги. У хвилини прийняття військової присяги відчувалась єдність поколінь, почуття гордості та почуття відповідальності за долю України.

Після завершення ритуалу гвардійців привітав командир 27 Печерської бригади полковник Костянтин Рихтік: «Вітаю вас зі святом! Сьогодні для вас найважливіший день, день коли ви стали справжніми військовослужбовцями. Будьте вірними цій присязі, яку ви дали українському народу і Батьківщині. Бажаю вам легкої служби».