НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Сьогодні у військових частинах НГУ присягає на вірність українському народові понад 500 бійців.

З важливою подією хлопців та дівчат привітав командир частини полковник Денис Шлега.

«Вітаю кожного з вас зі складанням військової присяги на вірність українському народові, а особовий склад частини з гідним поповненням! Кожен із вас став частиною Національної гвардії України, – наголосив полковник Денис Шлега. – Будьте вірними цій присязі, яку ви дали українському народу і Батьківщині. Дивлячись на вас, переконаний, що службу ви будете проходити з гідністю. Бажаю вам легкої служби».   

 

Також, урочистості відбулися на Харківщині на базі одного з підрозділів 5 Слобожанської бригади, де гвардійці проходили первинну військову підготовку. Тут 21 строковик та 9 військовослужбовців за контрактом перед своїми командирами та побратимами присягнули на вірність українському народові.

 

Усі відео урочистих церемоній з військових частин Національної гвардії, транслюють на фейсбук сторінках відповідних частин.

За матеріалами з військових частин