НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Сьогодні у Міжнародному центрі НГУ присягає на вірність українському народові 22 бійці.

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, слова клятви вірності українському народові виголосили понад 20 новобранців. Зі зброєю у руках сьогодні вони присягли бути чесними, вірними й відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки.

І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову справу капелан Центру отець Іван Касенич.

«Хочу служити Батьківщині та стати зв’язківцем, мені подобається дисципліна та відповідальність за доручену справу. Для мене сьогодні особливий день, адже я у військовому однострої і склала Військову присягу», – сказала гвардійка.

«Мій хлопець проходить службу у Нацгвардії і я вирішила бути поряд з ним. Мені подобається зброя, порядок та точність у всьому. Сьогодні і чоловіки і жінки захищають Батьківщину, бо головне це – любов до рідної землі, а вона у нас одна – Україна», – сказала із хвилюванням в голосі дівчина.

Після урочистого ритуалу молодих воїнів привітала з незабутньою подією у їх житті учасниця колективу художньої самодіяльності Центру молодший сержант Олена Хобта, яка побажала гвардійцям стати справжніми захисниками та гідно служити Україні.