НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. За словами представників Управління по роботі з особовим складом НГУ, сьогодні у рамках призову І – 2021 на вірність народу України присягнуть близько 520 новобранців у військових частинах Нацгвардії у багатьох містах України.

У 5 Слобожанській бригаді НГУ святкування пройшло без батьків, показових виступів та участі ЗМІ. Новобранці знаходилися на навчальному зборі постійно протягом 4 тижнів, де опановували «ази» військової справи.

Присягу складали 26 хлопців-строковиків та 4 військовослужбовці за контрактом. Ці гвардійці вже пройшли період навчання, і готові до подальшого розвитку своїх навичок та опанування військової справи.

Надалі на гвардійців чекає розподіл по підрозділах бригади та підготовка з урахуванням специфіки завдань.

60 військовослужбовців Дніпровського полку охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського, Кременчуцького батальйону охорони громадського порядку та Дніпровського конвойного батальйону промовили слова військової присяги своїй Батьківщині.

Привітати молодих воїнів на урочистий захід прибув заступник начальника Центрального територіального управління по роботі з особовим складом полковник Вадим Макаренков. Він підкреслив: “Сьогодні ви взяли на себе обов’язок зі зброєю в руках захищати Україну та ніколи не зрадити українському народові! Тож бажаю вам наснаги у цій почесній справі та з честю нести горде звання воїна Національної гвардії України!”.

Згодом по закінченню первинної підготовки всі воїни відправляться до своїх підрозділів для подальшого проходження військової служби.