НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Сьогодні у військових частинах НГУ присягає на вірність українському народові 260 бійців.

У Києві та Чернігові військовослужбовці  присягнули сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок, захищати українську державу та непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Своїми враженнями від особливої події поділився солдат Євгеній Диль: “Я та мої товариші безумовно раді, що військова строкова служба буде проходити в одній з кращих військових частин столиці. Ми не лише присягнули на вірність українському народові, але й пообіцяли нашим сержантам та офіцерам, що і надалі сумлінно виконуватимемо покладений на нас обов’язок”.

Під час урочистостей військовослужбовців привітали представники командування частин та ветерани. А військові капелани благословили молодих захисників та побажали їм легкої служби.

“Я завжди нагадую молодому поповненню, що ви склали присягу не лише перед народом України, своїми батьками, побратимами, але і склали присягу перед Богом. Тому нехай Всевишній допомагає вам мужньо та з вірою в серці завершити цю службу достойно – примноживши всі ті таланти, які дарував вам Господь” – звернувся до військовослужбовців капелан військової частини 3030 отець Юрій.

Вітаємо молоде поповнення у нашій військовій родинні!

 

За матеріалами з військових частин