НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Сьогодні у військових частинах НГУ присягає на вірність українському народові понад 700 бійців.

У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України  75 військовослужбовців строкової служби присягнули на вірність українському народові.

З важливою подією хлопців привітав заступник начальника Академії з озброєння та техніки – начальник відділу технічного забезпечення полковник Олег Шабалін.

«Вітаю кожного з вас зі складанням військової присяги на вірність українському народові, а особовий склад Академії з гідним поповненням! Кожен із вас став не просто солдатом строкової служби, а частиною Національної гвардії України – військовим, який стоїть на варті миру і безпеки нашої держави, – наголосив полковник Олег Шабалін. – Дивлячись на вас, переконаний, що строкову службу ви будете проходити з гідністю. Візьміть від цього року строкової служби максимум військового досвіду, витривалості та мужності. І звісно ж,  ніколи не забувайте про слова військової присяги. Нехай ваше майбутнє буде світлим, наповненим перспективами та важливими звершеннями. Вдалої служби, гвардійці!».

Гвардійці прибули з різних областей України, а саме із Хмельницької, Харківської, Тернопільської, Волинської та Івано-Франківської. Серед них 18-ти річний Олег Гандзюк. Родом хлопець із Хмельницького, до проходження служби встиг здобути освіту кухара-кондитера та попрацювати за спеціальністю в одному із ресторанів міста.

«Сьогодні для мене особливий день, який наповнений почуттями гордості та тривоги водночас. Ми всі приїхали з різних куточків України, але зараз я добре розумію, що раз і назавжди нас об’єднала військова присяга, – поділився думками Олег Гандзюк. – До початку строкової служби моє життя було зовсім не пов’язано з військовою сферою. А за цей місяць я пізнав дуже багато нового під час курсу первинної військової підготовки. Кожного дня ми з хлопцями загартовуємося як фізично, так і духовно. Недаремно говорять, що армія – це школа життя. Я дуже хочу, щоб я та мої побратими закінчили її на відмінно».