НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Усього у військових частинах Національної гвардії України присягає на вірність українському народові 466 бійців.

Усі відео урочистих церемоній з військових частин Національної гвардії, транслюють на фейсбук сторінках відповідних частин.

Ритуал приведення новоприбулого поповнення традиційно почався з виносу Бойового Прапора бригади, виконання державного гімну України та урочистої промови командира військової частини. З прийняттям військової присяги молоде поповнення також привітав капелан військової частини отець Михайло Лівіцький, він благословив новобранців на ратну службу та окропив їх свяченою водою.

«Клянусь ніколи не зрадити українському народові! Саме це гасло закарбувалося у пам’яті в найвідповідальніший момент військової присяги, адже присягти на вірність українському народові – означає взяти на себе велику відповідальність за захист країни та з гордістю нести почесне звання нацгвардійця», – поділився солдат Давид Шемелєв.

Також, на плацу 12-ї бригади імені Дмитра Вишневецького відбувся ритуал прийняття військової присяги на вірність українському народові.

У 2 Галицькій бригаді та 50 полку імені Семена Височана Національної гвардії України строковці призову I-2021 склали Військову присягу на вірність українському народові.

Понад  сотня нацгвардійців вже в найближчому майбутньому поповнять підрозділи військових частин.

Тепер, після складання присяги, військовослужбовці проходитимуть профільне навчання та будуть розподілені по підрозділах для подальшого проходження служби.