НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. Усього у військових частинах Національної гвардії України присягнуло на вірність українському народові 564 бійця.

Усі відео урочистих церемоній з військових частин Національної гвардії, транслюють на фейсбук сторінках відповідних частин.

Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ: https://fb.watch/646BojzL84/

У Міжнародному центрі НГУ слова клятви вірності українському народові виголосили 27 новобранців. І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Серед них і Владислав Калюхов, йому 22 роки, родом з Рівненської області. На службу пішов саме за своїм бажанням, при цьому, каже, саме у Національну гвардію. Батьки підтримали бажання сина та проводили його на службу. Тут він знайшов друзів та вже звик до військового середовища.

Після складання присяги солдат Владислав Калюхов поділивсь своїми враженнями:

«Особисто для мене цей день є знаковим, адже Військова присяга – це не просто набір слів, це момент єднання з українським народом, дія, що породжує рішучість, живить патріотизм та загартовує волю», – сказав молодий гвардієць.