НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. За словами представників Управління по роботі з особовим складом НГУ, сьогодні у рамках призову І – 2021 на вірність народу України присягнуть близько 20 новобранців у військовій частині 3007.

І ось, цей день, коли новобранці стають захисниками своєї Батьківщини, що готові боротися за її цілісність та суверенітет. Із хвилюванням та відповідальністю новобранці виголошували слова вірності українському народові.

Зі знаменною подією новоспечених воїнів привітали начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик та представники духовенства. Вони побажали військовослужбовцям вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок. Капелан Навчального центру отець Юрій Галабуда за християнським звичаєм благословив гвардійців на ратну службу.

«Для кожного з нас – це велика відповідальність стати на шлях захисника своєї Батьківщини. Я впевнена, що ми готові  докласти максимум зусиль та наполегливості, щоб опанувати військову справу і бути гідністю пройти цей шлях», – поділилася солдат Ольга Гнип.

Бажаємо молодим бійцям стійкості духу та великих звершень. Слава Україні!

 

Група інформації і комунікації НЦНГУ