НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. За словами представників Управління по роботі з особовим складом НГУ, сьогодні у рамках призову І – 2021 на вірність народу України присягнуть більше 80 новобранців.

Всі відео урочистих церемоній, з військових частин Національної гвардії, транслюватимуть на фейсбук сторінках частин.

Так, протягом чотирьох тижнів новоспечені гвардійці навчалися основ військової справи – знайомилися зі зброєю, вивчали тактику, навчалися орієнтуватися на місцевості та опановували тонкощі інженерної підготовки. Тепер, після складання присяги, військовослужбовці проходитимуть профільне навчання та будуть розподілені по підрозділах для подальшого проходження служби.

З прийняттям військової присяги військовослужбовців привітав командир 3 бригади оперативного призначення полковник Олександр Буравков. Капелан військової частини отець Ігор Табака прочитав молебень та благословив гвардійців на подальшу службу, здійснивши освячення особового складу.

«Кожен хто приймає присягу на вірність українському народові дає клятву бути вірним та відданим йому, сумлінно та чесно виконувати свій військовий обов’язок, захищати свою Вітчизну і непохитно стояти на її сторожі, свободі та незалежності. Сьогодні 8 травня відмічається День пам’яті та примирення трагічним подіям Другої світової війни, коли мільйони людей загинули внаслідок амбіцій тоталітарного режиму. Ми ніколи не повинні забувати ці трагічні сторінки світової історії, коли українці віддали своє життя за нашу країну. Національна гвардія України – це школа мужності і служба гвардійця нелегка та дуже відповідальна. І я впевнений, що після прийняття військової присяги, в лавах Нацгвардії ви будете з честю та гідністю виконувати поставлені завдання та свої обов’язки», – зазначив полковник Олександр Буравков.

 

«Після навчання в Харківському кадетському корпусі одразу прийняв для себе рішення піти на контрактну службу до військової частини 3017. Мій батько також військовослужбовець Нацгвардії, тому я вирішив продовжити сімейну військову династію, службу буду проходити на посаді помічника гранатометника, планую навчатися та розвиватися у військовій сфері й в подальшому», – поділився солдат контрактної служби Богдан Павленко.

Солдату Владиславу Горі 22 роки і прямо перед початком служби хлопець закінчив Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю інформаційної аналітики.

«Вирішив спочатку виконати свій конституційний обов’язок перед державою, а потім буду будувати свою кар’єру. Обрав Національну гвардію для проходження служби, адже у військкоматі мені сподобався персонал, що нас відбирав. Служба у армії обов’язкова для тих, хто усвідомлює своє значення для держави», – зазначив Владислав.