НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.

Церемонії проходять з дотриманням всіх карантинних заходів.

 

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, слова клятви вірності українському народові виголосили понад 40 новобранців. Зі зброєю у руках сьогодні вони присягли бути чесними, вірними й відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки.

І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

«Щиро вітаю зі складанням Військової присяги, а наш військовий колектив з поповненням. Гідно несіть звання гвардійця та опановуйте військову професію», – привітав воїнів начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Усі присутні з тремтінням у серці прослухали аудіо-привітання мами одного з новобранців, Світлани Лозицької, яка дала батьківський наказ вірно служити Батьківщині та побажала стати справжніми чоловіками.

Переважна більшість молодих юнаків має мотивацію та готувалися до військової служби заздалегідь.

«Мені подобається допомагати людям і я маю професію пожежника-рятувальника. Планую підписати контракт та продовжити службу у пожежному підрозділі. До служби готувався, вивчав тактико-технічні характеристики зброї, ходив до стрілецького тиру», – розповів солдат Даниіл Білюк, йому 19 років і родом із Житомирщини.

Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову службу військовий капелан Центру отець Григорій Березюк.

Після урочистого ритуалу молодих воїнів привітала з незабутньою подією у їх житті учасниця колективу художньої самодіяльності Центру молодший сержант Олена Хобта, яка побажала гвардійцям стати справжніми захисниками та гідно служити Україні.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ