НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.

Сьогодні на вірність українському народові присягнуть 82 бійці.

У Міжнародному центрі НГУ слова клятви вірності українському народові виголосили більше 50 новобранців. І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Серед них і Юрій Гарачий зі Львівської області. На службу пішов саме за своїм бажанням, при цьому, каже, Національна гвардія це кращий вибір для проходження строкової службиЗараз він проходить курс молодого бійця та вже знайшов нових друзів.

Після складання присяги Юрій поділивсь своїми враженнями: «Я прийшов на строкову службу для того щоб отримати вміння та навички, з якими я буду спроможний встати на захист своєї країни у Будь-який момент. Військова присяга – це момент єднання з українським народом, дія, що загартовує волю», – сказав молодий гвардієць.