НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.

Сьогодні на вірність українському народові присягають біля 500 бійців.

До військової частини 1241 Західного ОТО Національної гвардії України, що дислокується у місті Івано-Франківськ, продовжують прибувати призовники з різних областей України.

В перший період новобранці опанують нові навички на навчальному зборі, який є невід’ємною частиною військової служби та який стане першим випробуванням для юнаків, які призвались до лав Національної гвардії України. Саме тут вони поступово будуть вивчати військову справу під наставництвом досвідчених командирів та інструкторів.

«Сьогодні я зробив перший важливий крок на шляху захисника своєї Батьківщини. Служба в армії – це мій свідомий вибір. Після завершення навчання в університеті вирішив піти на строкову службу, щоб далі працювати та мати досвід у військовій справі. Можливо в подальшому підпишу контракт та буду опановувати військову професію», – розповідає новобранець Максим Андріїв.

Хлопець навчався в технічному університеті в місті Покровськ за спеціальністю «геодезія та землеустрій», тому в подальшому планує служити в зенітних або мінометних підрозділах військової частини 3017 та гадає, що його знання можуть знадобитися.

Понад 200 молодих гвардійців призову II – 2021 Північного об’єднання урочисто склали військову присягу на вірність українському народові.

«Я свідомо прийняв рішення – вступити до лав Національної гвардії України. За час перебування у бригаді я зрозумів, які важливі та відповідальні завдання виконує військова частина. Впевнений, що без вагань я виконуватиму всі поставлені завдання», – розповідає солдат Першої Президентської бригади імені гетьмана Петра Дорошенка Роман Сабатович.