НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.

Сьогодні на вірність українському народові присягають біля 700 бійців.

Для Алли Неурової – це дуже відповідальний кров. Жінка тримає у руках автомат, а позаду неї під Гімн України підіймається жовто-блакитний стяг. Нацгвардійка хвилюється, каже, що військова служба – це дуже відповідально.

«Для мене військова служба – це свідомий вибір, – говорить нацгвардійка, – а слова присяги зазирають у саму душу. Сьогодні для мене дуже хвилюючий момент. Головне, не підвести своїх побратимів та країну».

Олександр Копійко хотів потрапити для проходження служби до лав Нацгвардії. Військову справу опановував з особливою увагою.

«З хлопцями здружились під час підготовки, будемо разом і проходити строкову службу, – розповідає Олександр. – Армія – це дуже класний досвід, який більше не отримаєш ніде. Я вважаю, що саме тут я зможу отримати ті навички, яких не отримаєш у цивільному житті. А головне, я вже знайшов тут друзів».

Одним із новобранців, який сьогодні дав клятву захищати нашу Батьківщину був солдат Олег Понтус. Юнак чітко усвідомлює, що таке служба народу України, адже став третім військовослужбовцем Національної гвардії у його сім’ї та поповнив родинну династію.

Слід зауважити, що мати Олега – штаб сержант Оксана Понтус присвятила військовій службі у лавах Національної гвардії України  майже 20 років, а батько сержант Понтус Андрій підписав контракт у 2017-му і саме приклад рідних, став поштовхом для Олега присвятити життя армії.

«Кожного дня, я бачу те, як мої найближчі не шкодуючи себе віддаються військовій службі, я просто не міг стояти осторонь », – зауважив новоспечений воїн.

За матеріалами з військових частин