НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.

Сьогодні на вірність українському народові присягають понад 300 бійців.

Військова частина 4114 Західного ОТО НГУ

Перед погруддям Героя України, генерал-майора Сергія Кульчицького, та меморіалом з іменами загиблих нацгвардійців 2 Галицької бригади Нацгвардії України, що у Львові, призовники осіннього призову склали присягу на вірність українському народові.

42 нацгвардійця та нацгвардійки вже пройшли місячний курс підготовки. Попереду ще 2 тижні, де їх будуть готувати за напрямками основної діяльності: конвоювання чи охорона громадського порядку.

У військовій частині 4114 присягу на вірність українському народові складали юнаки, які будуть проходити службу у Львові та Луцьку. Молоді та амбітні голосно та з гордістю зачитували слова присяги, які будуть супроводжувати їх не лише протягом служби, а й усе життя.

Військова частина 3002 Західного ОТО НГУ

Військова частина 3026 Південного ОТО НГУ

Також у військових частинах 3014 та 3026 призовники, які лише місяць тому вдягнули військову форму та вступили в однострій НГУ, вже сьогодні впевнено крокують по плацу аби урочисто скласти Військову присягу.

Військова частина 3056 Південного ОТО НГУ

Надзвичайно хвилюючим став сьогоднішній день для 38-ми строковиків з Дніпропетровщини та двох жінок-контрактниць з Херсона, які проходитимуть службу у військовій частині 3056, вони урочисто прийняли присягу на вірність українському народу.  

Військова частина 3058 Південного ОТО НГУ

У той самий час у військовій частині 3058 поповнення гвардійців присягнули на вірність українському народові. 50 військовослужбовців з Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської областей та в урочистій обстановці промовили слова священної клятви воїна.

«Сьогодні я став справжнім солдатом. Коли я лише вступив до лав Національної гвардії України, зізнаюся, що не мав такої впевненості в собі. Були й сумніви в своїх силах, і вагання, але разом з товаришами по службі ми подолали цей складний шлях: перетворення цивільного на військовослужбовця НГУ. І я з впевненістю та гордістю заявляю, що подолання цього шляху зробило мене внутрішньо сильнішим та впевненішим!» – розповів солдат військової частини 3058 Дмитро Збризький.

Військова частина 3082 Північного ОТО НГУ

Військова частина 3011 Центрального ОТО НГУ

Гвардійці військових частин 3054, 3059, 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, в урочистій обстановці склали військову присягу.

Традиційно, проведення військового ритуалу пройшло під супровід військового оркестру Центрального територіального управління НГУ. Військовий капелан окропив новобранців святою водою та благословив на виконання головного обов’язку – захисту Батьківщини, миру та спокою громадян.

Надалі на гвардійців чекає професійна підготовка з урахуванням специфіки завдань військової частини, де вони проходитимуть службу.

Військова частина 3014 Південного ОТО НГУ