НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн.

Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ

Сьогодні вони присягли сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки, бути чесними, вірними й відданими воїнами, та завжди бути готовими стати на захист державних рубежів.

Начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко привітав воїнів із незабутньою подією, зокрема він зазначив у своїй промові:

«Сьогодні ви урочисто присягаєте на вірність українському народові та станете повноправними членами військового колективу. Бажаю, щоб ваша служба була насиченою, а ваші батьки пишалися вами. Ви будете забезпечені усім необхідним для проходження служби та я хочу, щоб ви гідно віднеслися до виконання свого військового обов’язку! Вітаю зі складанням військової присяги!»

І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини. Ритуал складання військової присяги – це подія, яка буває раз у житті.

Олексій Сапожніков з Миколаєва, завершивши навчання на психолога, вирішив, що прийшов час служити Батьківщині:

«Я обрав службу у Нацгвардії заздалегідь, мені подобається її діяльність. Мені подобається наш колектив, відношення командирів та всебічне забезпечення, я радію, що потрапив саме до Центру»

Влад Білий родом з Херсону, вирішив не чекати і пішов на службу у 18 років:

«Хочу підписати контракт, хочу розвиватися у військовій сфері, а відчуття того що я захищаю нашу країну підсилюють моє бажання. Ми гордість наших батьків та України, я про це пам’ятаю»

Новоспечені гвардійці із завмиранням подиху прослухали аудіозапис привітання мами одного з гвардійців, яка дала материнський наказ – вірно служити Батьківщині. Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову справу капелан Центру отець Григорій Березюк.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ