НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн.

«В моїй сім’ї всі чоловіки служили в армії. Мій рідний брат вже четвертий рік служить військовослужбовцем за контрактом, зараз він захищає східні рубежі нашої держави. По завершенню служби планую продовжити навчання у вищому навчальному закладі. Військова присяга – це для мене знаменна подія, адже я присягаю всій країні, що завжди буду захищати нашу державу за будь-яких обставин! Всі мої родичі сьогодні спостерігали за мною через пряму трансляцію», – ділиться думками солдат Богдан Жученко

 

Цього разу на Прикарпатті на вірність українському народові присягало 20 військовослужбовців з Київської та Львівської областей.

 

«Це дуже важлива подія в моєму житті. Для мене і для моїх близьких цей день залишиться у пам’яті як непересічний і незабутній, – розповідає Констянтин Суровягін, – сьогодні такі слова як Незалежність і територіальна цілісність України, уже не сприймаються просто як слова з Конституції України. Ці слова стали визначальними для нас і ми готові берегти вірність своїй присязі».

 

За матеріалами з військових частин