НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається  без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн.

50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України

Перша президентська бригада НГУ

Сьогодні понад сто гвардійців славетної Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України урочисто присягнули на вірність українському народові. До цієї по-справжньому знакової події в їхньому житті вони наполегливо готувались, опановуючи стройовий вишкіл та загальновійськову підготовку.

 

Отож, зі зброєю в руках вони присягнули на вірність українському народові та надали клятву сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Зі знаменною подією військовослужбовців привітав командир військової частини 3027 полковник Володимир Мусієнко:

«Щиро вітаю вас з цією святковою подією – прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок задля збереження добра, миру та спокою в Україні. На вас чекає нелегка, але цікава та корисна служба. Тож будьте завжди вірними українському народові та словам Військової присяги!».

 

У цей святковий день на плацу панувала атмосфера братерства, гордості та свята. Варто зауважити, що з-поміж чоловіків у строю стояла й тендітна гвардійка Світла Ольга, яка цього дня також прийняла Військову присягу. Дівчина розповіла, що буде проходити військову службу на посаді зв’язківця.

 

«Я без вагань прийняла важливе та відповідальне для мене рішення – вступити до лав Національної гвардії України. Оскільки я знаю, які виклики стоять перед гвардійцями. Проходячи курс загальновійськової підготовки, я опанувала чимало нових та корисних навиків. Служба в бригаді стала для мене честю та обов’язком. Майбутньої роботи я не боюсь, а навіть навпаки з нетерпінням чекаю тієї миті, коли разом з іншими буду виконувати службово-бойові завдання», – поділилась враженнями Ольга.

Військова частина 3058 НГУ

Військова частина 3033 НГУ

Військова частина 3029 НГУ

Військова частина 3028 Національної гвардії України

У Міжнародному центрі НГУ слова присяги вірності українському народові виголосили з два десятки новобранців. І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Серед них і Станіслав Ольхович, який визвався до трибуни, привітати товаришів зі знаменною подією.

«Ми з гордістю стали в стрій Національної гвардії та я бажаю вам стати гордістю ваших батьків. Не забувайте що ми є нащадками героїв, що захищають Україну» – висловився він.

Після складання присяги з музичним привітанням молодих гвардійців привітала гвардійка Олена Хобта.

Національна академія Національної гвардії України

В Академії НГУ сьогодні проходять урочистості до річниці створення навчального закладу та складання військової присяги солдатами.

Сьогодні, у військовій 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Дорошенка присягнули на вірність українському народові та приєднались до дружньої гвардійської родини 11 бійців, серед яких була й дівчина.

З вітальним словом та настановами на майбутню службу виступив командир частини полковник Денис Шлега:

«Вітаю молоде поповнення з важливим кроком у житті! Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам охороняти спокій українського народу та бути надійною опорою у розбудові незалежної української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними словам Військової присяги».

Військова частина 3035 НГУ

Сімнадцять новобранців 5-ї Слобожанської бригади присягнули на вірність Українському народові. До цієї події вони наполегливо готувались, опановуючи стройовий вишкіл та загальновійськову підготовку.

Для кожного військовослужбовця церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, про яку він пам‘ятає усе життя.

Церемонія пройшла з дотриманням всіх карантинних заходів. Бійців привітав з нагоди свята військовий капелан отець Артемій та окропив їх святою водою.

«Батьківщина довіряє вам захист своєї свободи та Незалежності. Пам’ятайте про велику відповідальність, яку відтер на вас покладено та закарбуйте слава клятви у своєму серці – ніколи не зрадити Українському народові», – привітав новоспечених гвардійців командир 5-ї Слобожанської бригади полковник Олег Савич.