НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За минулий тиждень гвардійці 50 полку імені Семена Височана за вчинення адміністративних правопорушень затримали понад 90 осіб, з них спільно із працівниками поліції 34 особи, 56 осіб гвардійці затримали самостійно.


Найбільший показник у смт Верховина, де виконують завдання з охорони громадського порядку гвардійці гірсько-патрульної роти.
Тут, за підозрою у вчиненні злочину, спільними зусиллями з працівниками поліції військовослужбовцями полку затримано 5 осіб за вчинення ними кримінальних правопорушень за статтею умисне легке тілесне ушкодження, статтею керування в нетверезому стані та статтею за незаконне заволодіння транспортним засобом.
Окрім того, спільно з поліцією у відпочивальника було виявлено 5 набоїв та висунуто звинувачення за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, або вибуховими речовинами.


Нагадаємо, що військовослужбовці 50 полку імені Семена Височана Національної гвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку самостійно та спільно з працівниками поліції.
Нацгвардійці полку виконують ці завдання в межах Івано-Франківської, Чернівецької областей в межах міст, прилеглих районах та в гірський місцевості.