НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 19 травня 2021 р. № 483-р утворено Київський інститут Національної гвардії України.

Відповідно до вимог Положення про головний орган військового управління Національної гвардії України та Положення про атестаційні комісії в Національній гвардії України, з метою підготовки та надання пропозицій Міністрові внутрішніх справ України щодо призначення на посаду керівника Київського інституту Національної гвардії України, у Національній гвардії України оголошується відбір кандидатів на конкурсній основі з числа осіб офіцерського складу для призначення на посаду керівника навчального закладу.

Особливі вимоги до кандидатів для проведення конкурсу на заміщення посади начальника Київського інституту Національної гвардії України:

  • вільне володіння державною мовою;
  • науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання;
  • мати військове звання не нижче «підполковник»;
  • вислуга років на військовій службі на посадах наукових або науково-педагогічних працівників не менше 10 років;
  • загальну вислугу років на військовій службі не менше 20 років;
  • оперативно-тактичний (оперативний) рівень військової освіти.

Офіцерам, які виявляють бажання взяти участь у конкурсі на заміщення посади начальника Київського інституту Національної гвардії України та які відповідають вимогам для заміщення зазначеної  посади направити своє резюме на електронну адресу kadrygungu@ngu.gov.ua про що повідомити за телефоном (044) 249-28-13.