НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Центральному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України проводився навчальний збір з офіцерами, які відповідають за стан служби військ. Захід проводився на базі 21-ї бригади імені Петра Калнишевського за участі офіцерів військових частин Центрального ОТО та військових частин 3021, 3024 та 2269 Національної гвардії України.

Під час заходу проводились теоретичні та практичні заняття за порядком організації служби військ, методиці організації проведення підготовки до несення служби осіб добового наряду, внутрішньої варти. Велика увага приділялась якісній підготовці чергового підрозділу до виконання завдань за призначенням, порядку підготовки та проведенню тренувань та перевірок.

Начальник зборів – перший заступник начальника Центрального територіального управління – начальник штабу полковник Ігор Тимчишин підкреслив: «Якісна організація служби військ у військовій частині є запорукою якісного виконання завдань поставленого перед підрозділом! Тому кожен офіцер, що відповідає за неї, повинен якісно та ретельно підходити до виконання своїх посадових обов’язків!».

Наприкінці заходу у форматі круглого столу офіцери обговорили вимоги керівних документів з питань організації служби військ та виконання їх у повсякденній діяльності.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ