НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 жовтня відбувся масштабний ярмарок вакансій Kyiv Post, у якому офіцери відділу комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ  взяли участь та проінформували пошукачів роботи про умови прийому громадян на службу за контрактом та розповіли про переваги проходження військової служби у лавах НГУ.

Офіцери відділу комплектування ІВЦ НГУ проінформували присутніх про вимоги до претендентів, порядок і умови проходження служби, перспективи кар’єрного зростання, грошове забезпечення, соціальний захист військовослужбовців, забезпечення службовим житлом, а також можливість безкоштовного здобуття вищої освіти у навчальних закладах Національної гвардії України наявні факультети і напрямки підготовки.

«Відділ комплектування вдячний редакції англомовного видання Kyiv Post за можливість сьогодні презентувати  Національну гвардію України та таким чином підіймати імідж нашого військового формування. Цінно, що  комерційні видання йдуть на зустріч Нацгвардії, підтримуючи цінності НАТО та створення контрактного війська. Сьогодні на ярмарку вакансій ми розповіли про те, як приєднатись до лав гвардійців», – зазначив старший офіцер відділу комплектування ІВЦ НГУ майор Олександр Шинкаренко.

Завдяки таким рекрутинговим заходам до відділу комплектування постійно надходять дзвінки та звернення зацікавлених громадян у працевлаштуванні у підрозділах НГУ та навчанні у відомчих вищих навчальних закладах.

Ярмарок вакансій Kyiv Post – захід, що організовується англомовним виданням Kyiv Post двічі на рік з 2004 року.

До 2020 року захід завжди відбувався в офлайн-форматі та збирав разом на одному майданчику близько 50 роботодавців та 1000 відвідувачів. Але минулого року у зв’язку з пандемією захід був уперше проведений в онлайн-форматі. Компанії мали змогу провести онлайн-інтерв’ю з перспективними кандидатами та запропонувати роботу відразу після співбесіди.

За 17 років існування проєкту команда видання організувала більш ніж 30 кар’єрних заходів, на яких роботодавці мали можливість зустрітись з талановитими кандидатами, а пошукачі могли особисто поспілкуватись з керівництвом установ та отримати цінні кар’єрні поради.

Аліна Труш