НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Навчальним центром професійно – психологічної підготовки та психологічної реабілітації Міжнародного центру НГУ було проведено цікаве практичне тренінгове заняття з моделювання життя групи на засадах тімбілдінгу. У ролі навчаємих були офіцери управління частини.

Гвардійці охоче брали участь у тренінгу. На початку занять вони поодинці думали над тим, як розв’язувати задачу, а під кінець діяли разом, допомагаючи один одному. Пізнавши себе та побратимів, опираючись на досвід взаємодії у минулих вправах, вони швидко й організовано визначали тактику і стратегію виконання вправ.


“Внаслідок професійного та емоційного вигорання знижується особиста ефективність при виконанні службових обов’язків, погіршується комунікаційний клімат та взаємодія в підрозділі, які є запорукою успішного виконання поставлених завдань. Для профілактики вигорання і потрібні такі заняття, якщо на початку у них спостерігалась упередженість та розрізненість, то наприкінці учасники виконували вправи зацікавлено, злагоджено і з позитивним настроєм. А головне, що їм сподобалось і хочуть продовження”, – розповів психолог навчального відділу професійної реабілітації Родіон Григор`ян.


Вправи з командотворення націлені на розвиток довіри один одному, згуртованості, вміння домовлятися та адекватно оцінювати обставини. Такий вид тренінгів підвищує ефективність виконання щоденних завдань, тому що при їх виконанні всі офіцери управління взаємодіють один з одним.


«Це цінний досвід у моєму житті. Це були дуже цікаві та дієві вправи на згуртування. Після тренінгу відносини у колективі змінилися в кращу сторону. Всі стали більш доброзичливо ставитись один до одного, не боятися просити допомогти та надати допомогу іншому. Ми чекаємо наступний тренінг з тимбілдінгу», – поділився враженнями один з офіцерів управління.


Одним із чинників військового колективу – є його згуртованість та злагодженість під час виконання службово-бойових завдань. А досягнути цієї мети допомагають заняття з тимбілдінгу. Систематичне застосування методів тимбілдінгу на всіх етапах формування і розвитку військового колективу дає змогу не лише згуртувати військовослужбовців, але і виявити потенційних лідерів.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру