НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Представники Національної гвардії взяли участь у круглому столі на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Головною темою для обговорення було визначення корупційних ризиків у діяльності МВС та шляхи запобігання і протидії корупції.

У заході організованому спільно з Міністерством внутрішніх справ взяли участь експерти з питань запобігання корупції, міжнародні партнери, представники правоохоронних органів, закладів вищої освіти та старший радник з питань протидії корупції Консультативної місії Європейського Союзу. Національну гвардію представили офіцери юстиції, заступники по роботі з особовим складом, офіцери груп інформації та комунікації військових частин Східного та Центрального оперативно-територіальних управлінь.

«Дуже насичений та інформативний круглий стіл. Принципово важливо, що понад дві години люди із різних структур та відомств із серйозним багажем знань у сфері антикорупційного законодавства ділилися своїм досвідом. Щодо практичної складової, то схвалений проєкт рекомендацій за підсумками круглого столу стане серйозним підґрунтям для шляхів запобігання та протидії корупційним ризикам у лавах Національної гвардії України», – зауважив юрисконсульт родів військ і служб військової частини 3051 капітан юстиції Максим Харченко.

Під час круглого столу учасники обговорювали питання правового регулювання і практичні аспекти роботи антикорупційних уповноважених з викривачами, проблеми кадрового забезпечення підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції, проаналізовано досвід європейських країн у реалізації політики доброчесності державних інститутів. Закордонні гості виявили інтерес до антикорупційних практик, які використовуються Міністерством внутрішніх справ та поділилися досвідом запобігання і протидії корупції у своїх країнах.

Анастасія Павленко