НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України закінчилися курси післядипломної освіти підвищення кваліфікації та перепідготовки офіцерських кадрів. У підготовці брали участь гвардійці, які проходять службу на офіцерських посадах в НГУ та не мають військової освіти. Загалом, на навчання залучили 47 офіцерів з військових частин та Академії.

Протягом двох днів офіцери складали фінальний іспит з фізичної підготовки та комплексний екзамен.

Під час іспиту з фізичної підготовки гвардійці виконали наступні нормативи: комплексно-силову вправу, підтягування на перекладині, біг на 100 метрів та крос на один кілометр.

Комплексний екзамен складався з трьох питань. Перше питання стосувалося тактики. Офіцери розглядали організацію та ведення наступального та оборонного бою, дії підрозділів під час здійснення маршу та розташування на місці. Друге – тактико-спеціальної підготовки та управління повсякденною діяльністю. Військовослужбовці відпрацювали питання з організації та несення служби під час охорони громадського порядку, охорони дипломатичних представництв та консульств, охорони важливих державних об’єктів.

«Протягом трьох місяців офіцери вивчали тактику, тактико-спеціальну підготовку, військово-інженерну підготовку, управління повсякденною діяльністю підрозділів, вогневу та фізичну підготовку, – зазначив начальник курсів післядипломної освіти підполковник Олександр Панченко. – Ці всі дисципліни дуже важливі для подальшого кар’єрного зростання офіцерів».

Майор Ангеліна Верба була слухачем курсів, а службу проходить на посаді старшого офіцера відділу методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного центру Академії Нацгвардії.

«Для мене дані курси є надзвичайно важливими, адже нові знання у військовій сфері завжди необхідні в професійній діяльності. Крім того, тепер я можу вступити на магістратуру оперативно-тактичного рівня», – розповідає майор Ангеліна Верба.

Надалі на військовослужбовців очікує вручення свідоцтв про закінчення курсів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ