НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Відповідно до затвердженого плану бойової та спеціальної підготовки практичні заняття з офіцерами із вогневої підготовки у Київському вищому військовому навчальному закладі Національної гвардії України проводяться щомісячно.

«Практичним стрільбам в нашому навчальному закладі приділяється не аби яка увага, адже це той елемент вогневої підготовки, без якого уявити перемогу над противником в сучасному бою просто неможливо, – зазначив заступник начальника інституту полковник Вячеслав Овчаренко. – Саме тому в Київському інституті НГУ практичні заняття із вогневої підготовки  проводяться на систематичній основі,  і командування Інституту дбає про те, щоб наші офіцери демонстрували високий рівень підготовки».

Так, днями у стрілецькому тирі Інституту офіцери виконували першу вправу навчальних стрільб із пістолета Макарова. Під час відпрацювання теоретичних та практичних навичок кожен військовослужбовець складав заліки зі знань будови та тактико-технічних характеристик зброї. Також офіцери проводили неповне розбирання та збирання пістолета Макарова на час, доповідали умови стрілецьких вправ та міри безпеки при поводженні зі зброєю та під час виконання практичних стрільб.

Служба інформації та комунікації Київського інститут НГУ