НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

11 вересня, на території Національного університету біоресурсів і природокористування України, що в Києві, пройшов VII «Патріотичний Табір Військового Вишколу».

 

Цього року головна мета заходу була присвячена боротьбі зі світовим тероризмом і відбулась під гаслом: «Захистимо наш світ заради майбутніх поколінь!». Ініціатор заходу виступив – Благодійний фонд «Криївка Вільних».

Табір Військового Вишколу – це одноденний захід, спрямований на національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва. Для учасників заходу організовано ігри та конкурси, а також роботу різноманітних локацій зі спорядженням, спеціальними засобами, зброєю, військовою технікою та інформаційним супроводженням щодо діяльності різних підрозділів складових сектору безпеки України.

Серед військових та правоохоронних підрозділів були представлені військова техніка та спеціальне спорядження Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Збройних сил України.

 

Головними на вишколі звичайно були діти загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. Хлопці та дівчата мали можливість ознайомитись з діяльністю усіх підрозділів, примірити на себе спеціальне спорядження, відчути себе справжніми захисниками та дізнатись про особливості проходження військової та правоохоронної служби.

Окрім інформаційно-просвітницької роботи, діти вправлялися у плетінні маскувальних сіток, розбиранні і збиранні зброї, маскуванні – і все це під пильним оком військовослужбовців, волонтерів і добровольців «Криївки Вільних».

Офіцери цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України представили дітям новітній спеціалізований інформаційно-агітаційний комплекс за допомогою якого мали можливість розповісти усім про діяльність Національної гвардії України продемонструвавши відеоролики про щоденну службову діяльність гвардійців.

 

«Це по справжньому чудовий і дуже необхідний захід. Дуже приємно, що громадські і волонтерські організації через військових та правоохоронців долучають дітей до пізнання важливості тієї роботи, яку роблять усі ті, хто стоїть на захисті батьківщини. Нам було дуже приємно поспілкуватись з дітьми та розповісти їм про особливості діяльності Національної гвардії України», – розповів заступник начальника Іміджево-видавничого центру – начальник відділу цивільно-військового співробітництва полковник Віктор Голумбівський.

 

ІВЦ НГУ