НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Капітан Кирило Онищенко отримав впевнену перемогу на міжнародному турнірі ліги «TMS cup 2021» у Харкові. Гвардієць переміг двох противників у бразильському джиу-джитсу серед білих поясів. Каже, що це найбільш травматичний ранг у боротьбі, адже, є початковим.

Військовослужбовець опановує джиу-джитсу з 2019 року, раніше хлопець вже отримував золото. Перше – у Київській області та друге, власне на «TMS cup 2021». 

Про цей вид спорту хлопець каже:

«Джиу-джитсу – це щоденна перемога над собою. Свідоме випробовування свого характеру. Це той вид спорту, де перемагає не фізично сильний спортсмен, а технічно розвинена людина».

Нацгвардієць йшов до цієї перемоги щодня. А тренування, правильне харчування, самоконтроль та цілеспрямованість допомогли йому за 6. 5 хвилини перемогти інших.

Ділиться, що тренувати дух воїна допомагає біг, 150 кілометрові заїзди на велосипеді та найбільш досвідчені суперники на тренуваннях.

«Я кожного дня йду до цілі. Головне, щоб день не був даремним. Час – це наш найбільший суперник. Тому, не хочу бути в програші в нього. А якщо я бачу свої спортивні результати – я попереду нього».

 

Пресслужба НГУ