НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чудовий подарунок до Міжнародного дня молоді отримав від міського голови старший лейтенант Роман Михальський – начальник фізичної підготовки та спорту військової частини 3053.

Активна молодь Хмельницького за свої досягнення вперше отримала Премію міського голови «За вагомі досягнення  молоді у розбудові Хмельницької міської  територіальної громади в різних сферах суспільного життя» у 2021 році.  З-поміж 21 заявки у різних номінаціях журі обрало 12 переможців.

Серед найкращих і офіцер військової частини 3053 старший лейтенант Роман Михальський, який переміг у номінації «За популяризацію здорового способу життя та спортивної діяльності». Сьогодні, у Міжнародний день молоді, він отримав премію з міського бюджету  у розмірі 5000 гривень.

«Дуже приємно, що за діяльність, якою займаюся, яку люблю та намагаюся всіляко популяризувати, отримує визнання, – розповідає офіцер. – Звичайно, роблю свою справу не задля винагород, а тому, що прищеплення любові до спорту, здорового способу життя серед військової та цивільної молоді, формує їхній світогляд та правильні життєві орієнтири, робить молодь здоровою, фізично та психологічно міцною й стійкою. Коли молоді хлопці та дівчата присвячують значну частину свого часу занять спортом, їх не цікавлять ані алкоголь, ані паління чи наркотики. Їх цікавить здоровий спосіб життя, саморозвиток, постановка та досягнення цілей, активна життєва та громадянська позиція. Тому, дійсно важливо займатися з молоддю у цьому напрямку. А я радію, що долучився до цієї справи і моя праця має гідні результати».

 

Премія, яку започаткували для того, щоб мотивувати студентів, школярів та  молодь, що працює,  до саморозвитку та спонукати до  розбудови  громади й участі у реалізації молодіжної політики, визначає найбільш гідних, небайдужих та активних молодих хмельничан. Особливо приємно, що серед таких і наші колеги – військовослужбовці Національної гвардії України.

 

Марина Березюк,

фото автора