НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

4 та 5 листопада командування військової частини 3028 та 3008 Нацгвардії України підписали меморандуми про співпрацю та взаємодію в галузі культури і мистецтва між Вінницькими обласними та міськими закладами культури. Урочистості укладання меморандумів відбувалися у білій залі Вінницької міської ради та у Вінницькому краєзнавчому музеї.

«Я вдячний усім присутнім за підтримку та вагомий внесок у культурний розвиток військовослужбовців Національної гвардії України. Нацгвардійці матимуть можливість читати сучасну українську літературу, під час відвідин музею знайомитися з історією, звичаями та традиціями. Напрацьовані партнерські зв’язки між сторонами сприятимуть подальшій тісній співпраці задля розбудови громадського суспільства, укріплення морального духу та підвищення культурного рівня військовослужбовців»,- зазначив командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

Метою меморандумів є забезпечення співпраці між сторонами щодо сприяння в організації культурного відпочинку військовослужбовців та популяризації культурно-мистецького життя у Вінницькій територіальній громаді.

«Від нашої співпраці залежить культурне збагачення бійця Національної гвардії України, його іміджу в суспільстві. Умови сьогодення вимагають від соціуму більш розширеного формування культурних поглядів особистості. А для військовослужбовців такі заходи як: відвідування музеїв, обговорення, презентації книг сучасних та класичних авторів, а також вистави та концерти сприяють формуванню розвиненої особистості», – сказав командир військової частини 3028 Богдан Вакулко.

Підписання таких меморандумів укріплює, вже з часом набуті, партнерські зв’язки з Вінницькою міською та обласною радою, що є значимим аспектом для наближення військовослужбовців Національної гвардії України до культурного збагачення, зміцнення їх морального духу та створення нових поглядів.

«Ми вперше за останні роки уклали меморандум про співпрацю. Дуже приємно, що ініціативу підписання проявила саме Національна гвардія України. І в свою чергу ми будемо робити все для того, щоб армія розвивалася й культурно збагачувалась та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», – промовила начальник управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ольга Дернова.

Після завершення заходів щодо підписання Меморандуму, командир військової частини 3028 Богдан Вакулко в знак подяки за співпрацю вручив подяки усім, хто вніс вагомий внесок у культурний розвиток військовослужбовців частини.

Микола Коваль, Анна Лазуренко