НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Тож з нагоди свята, бійці окремого загону спеціального призначення Південного Одеського територіального управління НГУ вирішили поділитись своєю любов’ю та допомогти відчути радість свята діткам, особливо тим, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під керівництвом командира підрозділу військовослужбовці загону, підготували гостинці та завітали до вихованців спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 «Сонечко» м. Одеси. Для діток підготували солодощі, подарункові набори та необхідні ліки. Директор будинку дитину Ольга Зброжник розповіла, що наразі у закладі перебуває 91 дитина у віці до 7 років.

Попри всі негаразди та хвороби, з якими доводиться боротися, діти світлі й добрі та залюбки влаштовують святкові концерти, то ж і в День захисту дітей, гвардійці стали глядачами цікавого та веселого урочистого концерту-конкурсу.

Діти із захопленням і задоволенням приймали такі бажані подарунки з рук військових. Із святковими вогниками радощів у очах та посмішками на обличчях, вони з нетерпінням чекали, коли нарешті зможуть відкрити свої подарунки та пригоститись смаколиками.

Спецпризначенці подякували всім, хто присвятив своє життя такій благородній справі роботи з дітьми та побажали юним борцям за своє життя, щоб кожен день вони відчували турботу дорослих і завжди вірили у добро та своє майбутнє.

Група інформації і комунікації Південного ОТО