НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі навчального полігону військової частини 3012 пройшли заняття з особовим складом снайперів. Досвідчені керівники занять розповідали про новий зразок озброєння – снайперську гвинтівку UAR-10.

Гвардійцям-снайперам розповіли як робити перевірку  зброї та приведення до бою. Також кожен відпрацьовував практичні навички стрільби на дистанції до 450 метрів.

«Професійно навчений снайпер здатний в бою знищити не тільки одне відділення, а й весь взвод. Для нього вивести з ладу озброєння противника – це лише один постріл. Але сьогодення вимагає від кожного військовослужбовця постійно підвищувати свої знання», – розповідає полковник Віталій Денис.

Самозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UAR-10 можна вважати аналогом американської автоматичної гвинтівки AR-10. Слід зазначити, що в даному зразку реалізовано вдале конструктивне рішення, а саме — за рахунок автоматики на відведення порохових газів з’явилася можливість здійснювати до 21 пострілу за хвилину. Також  гвинтівка  оснащена регульованим по довжині та висоті прикладом. 

Діана Крайнова