НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні гвардійці 3 патрульного батальйону прибули до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, аби надати дітям таку необхідну донорську кров. У цій благородній та самовідданій справі юнаків супроводжували волонтери Червоного хреста.

«Дуже вдячні командуванню військової частини 3012 за організацію заходу та хлопцям за їхню допомогу. Це великий приклад для усіх, хто має змогу здати кров. Лікарням зараз дуже потрібні донори», – розповіла волонтер Червоного хреста Людмила Вітюкова. 

Донором може стати кожний, і бійці військової частини 3012 не залишаються осторонь, регулярно влаштовуючи заходи із надання такої допомоги. Військовослужбовці зраділи можливості стати донорами, адже всього 5 витрачених хвилин та 450 мілілітрів крові можуть врятувати дитяче життя.

«Приємно усвідомлювати, що ти допоміг людині у біді. Вважаю, що це і є наше призначення, як воїнів-правоохоронців», – поділився солдат Дмитро Мірошніченко.

З кожним роком кількість донорів потроху зростає, але для того, щоб вдавалося успішно запобігати кризам, постійно потрібні нові та постійні донори – люди, які безкорисливо та щиро готові допомагати. Для того, щоб забезпечити достатній запас крові, необхідно, щоб хоча б 4% населення було донорами. Донорство – це благодійність, яка не вимагає багато часу і посильна багатьом з нас.

Тому приєднуйтесь до здачі крові та не будьте байдужими!

Діана Крайнова