НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора, 23 липня, приблизно о пів на десяту вечора, на планшет надійшла подяка від мешканки міста Одеси. У повідомленні вона висловлює вдячність наряду Національної гвардії за  те, що правоохоронці не залишились осторонь та довезли додому людину, яка загубилась, а також за ввічливе та уважне ставлення до неї самої.

Цього ж вечора гвардійці передали працівникам поліції двох любителів «кайфу». У одного бійці виявили паперовий згорток із невідомою речовиною синього кольору. За словами злочинця, це була наркотична речовина «Сіль». Інший чоловік мав при собі пакет із невідомою речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження та zip- пакетик з грибами. Обидва були затримані за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 309 Кримінального кодексу України

  

Також у Суворівському районі міста Одеси, приблизно о пів на восьму, гвардійці помітили чоловіка, який при виді військового наряду помітно занервував та намагався уникнути контакту з правоохоронцями.

Зупинивши даного громадянина, в ході поверхневого огляду, гвардійці виявили холодну зброю – ніж. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, а чоловіка запрошено до відділу поліції за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого статтею 263 Кримінального кодексу України.

Цього ж вечора гвардійці передали працівникам поліції громадянина, який при собі мав zip- пакет із невідомою речовиною рослинного походження. За словами любителя «кайфу», це була наркотична речовина «Спайс».

Не оминув правоохоронців й чоловік, який при виді військового наряду почав нервувати та прискорив свій крок. Наздогнавши його, бійці намагались дізнатись чому саме він так поводив себе, на що не отримали чіткої відповіді. Було проведено поверхневу перевірку, в ході якої чоловік сам дістав патрон, схожий на бойовий від пістолета Макарова. На місце події прибула СОГ, яка вилучила даний предмет. Наряд Національної гвардії передав чоловіка працівникам поліції.

Цього ж дня під час несення служби з охорони громадського порядку в Центральному районі міста Миколаєва автопатрулем військової частини 3039 Південного ОТО Національної гвардії України виявлено “прихильника кайфу”.

Так, під час патрулювання, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який вживав алкогольні напої (пиво) на дитячому майданчику. У даного громадянина патруль виявив речовини наркотичного походження: 26 таблеток «Метадону» та прозору колбу з порошкоподібною речовиною білого кольору, близько  100 грамів На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Не зважаючи на всі труднощі, ми завжди поруч з вами!

Група інформації і комунікації Південного ОТО