НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Дня Незалежності, місту-герою Одесі випала честь приймати вирішальні матчі нового турніру — «Кубку захисників України». Відкрив церемонію оркестр військової частини 3012. Бурхливу підтримку на трибунах забезпечили бійці військових частин 3012 та 3014.

100% учасників змагань — ветерани російсько-української війни. У житті вони побратими, що пліч о пліч зупинили навалу підступного агресора. На полі — принципові суперники.

Всеукраїнське об’єднання «Українці Разом» є засновником та постійним партнером «Федерації Футболу учасників АТО», яка з 2015 року проводить змагання з футболу серед ветеранів АТО/ООС. «Українці Разом» — Всеукраїнське об’єднання свідомих і небайдужих українців, що було створено для допомоги захисникам України, які брали/беруть участь в антитерористичній операції / об’єднаних сил на сході України, та членам їхніх сімей.

У запеклому півфіналі зійшлося 4 команди. Збірна «Маріуполь АТО» перемогла «Волинь АТО» із рахунком 5:0. У двобої гвардійців перемогли футболісти з «Слов’янськ АТО» — вони забили 4 м’ячі, тоді як калинівський «Ягуар» — 1.

 

«Обожнюю футбол і радий, що командування дає нам можливість відвідувати спортивні змагання. Матчі цього Кубку мають для нас особливе значення, адже на полі герої війни, чий приклад ми наслідуємо», — розповів солдат Антон Фомін з батальйону оперативного призначення військової частини 3012.

 

24 серпня, у фіналі, зійдуться «Маріуполь АТО» та «Ягуар». Ветерани змагатимуться  на стадіоні «Чорноморець», початок матчу об 11:00 — вхід для вболівальників вільний.

 

Влад Ногай